Понеділок, 23 листопада

В Україні 11 областей не готові перейти до другого етапу зняття карантинних обмежень, який має початися після 22 травня. Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров’я.

Так, не готові пом’якшувати обмеження Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Миколаївська, Полтавська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька та Закарпатська області, а також Київ і Київська область.

Як відомо, 20 травня 2020 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, в якій прописав такі критерії для послаблення карантинних обмежень:

– загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні сім днів на 100 тис. населення (інцидентність). Вона має становити менше ніж 12 людей на 100 тис. населення.

– середня кількість ПЛР-тестувань. Потрібно понад 12 на 100 тис. населення протягом останніх семи днів.

– завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим випадком COVID-19. Потрібен показник менше ніж 50 %.

Рішення про послаблення або припинення карантину ухвалюють регіональні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) з урахуванням усіх цих критерії.

Погана епідемічна ситуація в цих регіонах ставить під загрозу відновлення роботи міського та міжміського громадського транспорту, відновлення роботи метро, проведення спортивних змагань та відкриття готелів і дитячих садків.

Зазначимо, що Рівненська та Київська області вже вирішили не послаблювати карантин з 22 травня.

Залишити коментар