Вівторок, 24 листопада

13 травня Федеральний суд Малайзії виправдав українку Клавдію Лопаткіну, яку в 2018 році засудили до довічного тюремного увʼязнення за перевезення наркотиків. Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулєба у фейсбуці. Нині Лопаткіна вже в Україні.

Нагадаємо, 24-річну українку Клавдію Лопаткіну затримали 31 грудня 2015 року в міжнародному аеропорту Пенанга (Малайзія). Вона везла два пластикових пакети з Дубая в Куала-Лумпур, а потім у Пенанг.

Поліція розповіла, що Лопаткіна везла чотири коробки з-під шоколаду, в яких було 108 пакетів з кокаїном загальною вагою 2,1 кг. Вони були упаковані в обгортки для цукерок і лежали на дні коробок під справжніми солодощами.

На момент затримання дівчина була вагітна, вона народила доньку вже в малайзійській вʼязниці. Пізніше мати Лопаткіної забрала дитину в Україну.

У грудні 2017 року її виправдали, але сторона обвинувачення подала апеляцію, і її засудили до смертної кари (повішення). Але, завдяки роботі українських дипломатів та правоохоронців, у листопаді 2018 року запобіжний захід змінили на довічне ув’язнення.

Залишити коментар