Понеділок, 23 листопада

Інститут охорони громадського здоров’я Чорногорії 24 травня повідомив, що в країні не зафіксовано жодного випадку коронавірусної хвороби.

«Через 68 днів після першого виявленого випадку (COVID-19 – прим. ред.) Чорногорія не має жодного хворого на коронавірусну хворобу», – йдеться в повідомленні на сайті установи.

Там уточнюється, що за останній день у жодному зі 140 зразків не підтвердили коронавірус. Загалом за час пандемії COVID-19 виявили у 324 людей, із них 315 одужали, а дев’ятеро померли.

Нових випадків COVID-19 там не виявляли із 6 травня, випливає з офіційних статистичних даних – тобто протягом 19 днів поспіль.

У коментарі виданню «Радіо Свобода» представник Інституту охорони громадського здоров’я Чорногорії уточнив, що про зняття карантину можна буде говорити лише тоді, коли нових випадків COVID-19 не зафіксують протягом 28 днів.

Чорногорія стала першою європейською країною, яка заявила, що повністю позбулася коронавірусу. Вона ж була й останньою європейською країною, де виявили хворих коронавірусною хворобою.

Залишити коментар