Неділя, 29 листопада

Компанія «Укрзалізниця» ухвалила рішення про створення 1 липня окремої філії під назвою «Вокзальна компанія». Мета реорганізації – зробити вокзали прибутковими. Про це повідомляють на сайті «Укрзалізниці».

«До головних цілей належить і скорочення фінансових витрат, вихід на рівень беззбитковості та згодом отримання прибутку. Досягти цього плануємо, зокрема, за рахунок розвитку комерційних площ», – сказав директор зі стратегічного розвитку та інвестиційної політики «Укрзалізниці» Антон Саболевський.

Він зазначив, що така система запозичена в німецької залізничної компанії Deutsche Bahn. У складі цього холдингу є окрема компанія, що займається винятково вокзалами.

Управління передадуть у два етапи. Спочатку – вокзали, які нині перебувають під керівництвом «Пасажирська компанія» (найбільші комплекси – позакласні та І класу). Потім – вокзали І-ІІІ класів.

Після цього визначать 14 базових вокзалів для оптимізації структури управління. Це допоможе централізувати фінансові, кадрові, юридичні та інші функції.

Залишити коментар