П'ятниця, 23 жовтня

Директор Довженко-Центру Іван Козленко подав у відставку. Своє рішення він пояснив тим, що Центр не отримав фінансування, що може призвести до банкрутства. Про це він написав у фейсбуці.

«Паспорт бюджетної програми Мінфін повернув Мінкульту без узгодження. Фінансування не буде … Заборгованість державного бюджету перед Центром із заробітної плати сягає понад 2 млн грн. Центр має також понад 1 млн грн невиконаних кредитних зобовʼязань за підписаними договорами. За відсутності обігових коштів Центр більше не має змоги сплачувати передбачені законом податки та збори за 1 квартал 2020 року», – написав Козленко.

За його словами, Центр на межі ліквідації через некомпетентність голови Держкіно Марини Кудерчук і начальника управління економічного розвитку та фінансів Мінкульту, які надали Міністерству фінансів неправильну інформацію про показники Центру й ігнорують комунікацію.

«Керувати ліквідацією Національного центру Олександра Довженка, розвитку та встановленню міжнародної репутації котрого я присвятив вісім років свого життя, я відмовляюсь», – заявив Козленко і попросив знайти йому заміну.

Через годину після заяви він повідомив, що у Центр прийшли з обшуками поліція та СБУ, а пізніше уточнив, що правоохоронці розслідують кримінальну справу «за актом ревізії Державної аудиторської служби».

1 комментарий

Залишити коментар