П'ятниця, 23 жовтня

Тристороння контактна група з мирного врегулювання ситуації на Донбасі провела чергове засідання в режимі відеоконференції. Домовилися погодити списки полонених на обмін та обговорили відкриття нових контрольно-пропускних пунктів на лінії розмежування. Про це повідомили в Офісі президента.

«У межах роботи гуманітарної групи було досягнуто домовленості щодо обговорення на наступному засіданні сформованих списків на взаємне звільнення утримуваних осіб», – йдеться у повідомленні.

Там також зазначили, що сторони продовжили обговорювати відкриття нових КПВВ на лінії розмежування, зокрема у Золотому. Також ішлося про питання забезпечення безперешкодного перетину КПВВ абітурієнтами в межах вступної кампанії, визначивши це гуманітарною підставою.

Під час роботи економічної групи українська сторона наголосила, що відновлення банківської системи та системи оподаткування на окупованих територіях Донбасу може відбутися відповідно до законодавства України. Водночас російська сторона не заперечувала проти цього.

Раніше в Офісі президента переконували, що на наступній зустрічі Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі в режимі відеоконференції Україна представить групу представників окремих районів Донецької та Луганської областей, до якої, зокрема, входитимуть переселенці. Наразі про їхню присутність на переговорах не повідомляли.

1 комментарий

  1. БУДЬ ПРОКЛЯТА БАНДОТА on

    В обществе много других отвратительных явлений, которые незаслуженно замалчиваются. Несмотря на то, что вреда от них не меньше. Например, растление малолетних (педофилия), мошенничество, копрофагия (говноедство), рейдерство (рейдерастия), глисты, фекофилия, эметофилия, олигархия, урофагия, зоофилия (скотоложство)… Пока народ отвлекают всей шоу-политической мишурой, в это время вонючие рейдерасты копошатся в реестрах прав собственности, как те опарыши в куче дерьма. И никакие псевдоправоохранители, купленные зловонной олигархией, не трогают рейдерастов. Потому что вонючие рейдерасты и зловонная олигархия — это одно целое. Это целая скотская мафия, отбирающая собственность у людей. И все терпят это дерьмо — кто-то не знает, кто-то думает, что его лично это дерьмо не коснётся.

Залишити коментар