П'ятниця, 27 листопада

Про видання

 Opinion  – видання, яке пише про актуальні, спірні й найбільш обговорювані теми. На сайті ви знайдете оригінальний контент, виконаний нашими журналістами й колумністами з різних точок країни. Автори ділитимуться фактами, ідеями, поглядами, прогнозами, емоціями.

Реакції. Найважливіші події, висвітлені через призму реакцій та рефлексій можновладців, відповідальних органів, лідерів думки, зібраних в соцмережах.

Суспільство. Соціальна, політична, економічна, медична, екологічна, освітня проблематика, благодійність – основні теми для висвітлення в текстах рубрики.

Точка зору. Платформа для висвітлення полярних точок зору з приводу подій, явищ, процесів.

Особистість. Обговорення поточного моменту зі знаними постатями. Зафіксовані бесіди щодо цінностей, змін, влади.

КолонкаАвторський погляд і трактування найважливіших подій. Колумністи – митці, майстри влучного слова, лідери думок.

Ідея. Про запроваджені  інновації, успішні стартапи, нові напрямки досліджень –  усе, що покращує та модернізує. Читайте про нововведення у сфері науки, культури, освіти.

Простір. Тексти і фото про цікаві місцини країни та світу. Споруди, які можуть зникнути,  нові атмосферні локації, основні відмінності топосу «нашого» і «їхнього».

Хто це… Про українців, яких має знати світ. Матеріали рубрики зібрані із-поміж численних інтерв’ю, виступів, промов та звернень героїв публікацій.


Видання україномовне. Коментарі та інтерв’ю (за узгодженням з автором) перекладаються. У текстах відображаються позиції та думки авторів, експертів, героїв, які редакція може не поділяти. Ми виступаємо проти всіх форм дискримінації. Ми не публікуємо матеріалів, які містять яскраво виражений негативний контент, порушують законодавство України або роздмухують національну, релігійну або будь-яку іншу ворожнечу. Передрук матеріалів дозволяється лише за згоди редакції, для інтернет-медіа — з обов’язковим гіперпосиланням на наше видання в першому абзаці тексту.